Služby pro Vaši rodinu

Jsme Vaše pravá
ruka na cokoli

Věnujeme se generační správě majetku, zachování rodinného jmění s ohledem na vztahy mezi rodinnými příslušníky a jsme součástí každodenních rodinných záležitostí. Zaměřujeme se na investice, ochranu a správu rodinného majetku.

Společnosti, které jste vybudovali, mají ve Vašem portfoliu klíčové místo. Právě jejich ochrana a zvelebování přináší rodině prosperitu. S teamem profesionálů pomůžeme zajistit hladké fungování Vašeho podnikání.

Uchovat a ochránit, vše s podstatnou mírou privátnosti. Více než sto let využívané trustové struktury zajišťují zaopatření rodiny nejen v časech dobrých, ale i v časech nejhorších, a to po několik generací. Žádné srovnatelné struktury nemají takovou historii, jako právě trusty.

Rodina jako nejvyšší aktivum si zaslouží péči, soukromí a čas trávený společně. Naším úkolem bude zajištění fungování rodiny tak, aby zůstala nedotčena nezvanými hosty a byl uchován Váš odkaz dalším generacím.

Existují záležitosti mezi vírou a náhodou, které lze očekávat. Připravíme pro Vás efektivní daňovou strategii a budeme zajišťovat její dodržování, tak aby žádná povinnost již nebyla nečekaná.

Rozdíl mezi dobrým a skvělým životem bývá v maličkostech a v času stráveném jejich řešením. Sblížení s přáteli, rodinou nebo prosté zajištění volného času prověřeným způsobem je často ta nejlepší investice.

Předat, či prodat? Volba je na Vás. Ovšem bude správná? Pomůžeme zajistit převod i zdánlivě nepřevoditelných aktiv a nastavit jejich fungování v budoucnu.

Individuální nebo korporátní investice potřebují rozvahu, záměr, prostředky a rozhodnost. Pomůžeme realizovat kompletní proces od jednoduché konzultace po ekvivalent investičního ředitele s vlastním oddělením a investory.

Výběr a destinace holdingu pro podnikání, zejména rodinného, vnímáme jako klíčové životní rozhodnutí. Je nutné zvážit bilancování volného času, prostředků a očekávaných cílů. Pomůžeme Vám s výběrem a kompletním servisem jednotlivých společností.

Otevřít sebe sama a posunout vpřed nejen společnost kolem. Vaše sbírky či podpora může být právě tím nesmrtelným odkazem, v který ostatní doufají. Buďte vzorem pro další generace.